×

Categories

Hakkımızda

Her şey ikinci el kıyafetlerimi internet üzerinden satmam ile başladı. Bu serüven 2018 yılında resmi olarak şirketimi açmam ile taçlanmış oldu. Bir gün kendi tasarımlarımı giyip satabileceğimi hiç düşünmemiştim. Tek başıma başladığım bu yolda şimdi kocaman bir aile olduk. Sosyal medya sayesinde Türkiye'nin her yerinden tanıdıklarımız oldu. Her gün binlerce sosyal medya kullanıcısına kombin seçimlerinde yardımcı olacak kıyafetler sunuyoruz. Giyim sadece bir kıyafeti seçip almak değil, o kıyafetin hangi aksesuarlar ile, hangi saç modeli, hangi parçalar ile daha güzel gözükeceğine karar verebilmektir.

Butik İzmirim; iş yerinizde, pazar kahvaltısında, arkadaşlarla yenecek öğle yemeğinde hangi kıyafet ve aksesuarları seçebileceğiniz konusunda bir çeşit danışmanlık yapıyor. İnternet sitemizdeki zengin koleksiyonlarımızdan, sevdiğiniz parçaları satın alıp, kendi tarzınızı kolayca oluşturabiliyorsunuz.

Her gün yenilenen, geniş ürün yelpazesine sahip bir web sitesi kurduk. Kullanıcılarımızın geri dönüşlerine göre sürekli yenilenen , dinamik bir yapıya sahibiz. Sizin yerinize düşünecek, tarzınıza uygun kombinler hazırlayacak ve ürünlerinizi kolayca satın alabileceğiniz bir yer bakıyorsanız doğru adrestesiniz.
Türkiye'nin Her Yerine ücretsiz korgo imkanı ile

Keyifli alışverişler dileriz.

ÜST